Politika izmantojot sīkdatņu failus.

  

     
Kas ir sīkdatnes?

 
Sīkdatnes – tie ir nelieli teksta faili, kuri tiek nosūtīti uz Jūsu ierīci (datoru, viedtālruni, planšetdatoru), kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes palīdz mums atpazīt Jūsu ierīci un palīdz uzlabot mūsu mājas lapas funkcionalitāti, kā arī atvieglos Jums  tās izmantošanu. Izmantot sīkdatnes ir pilnīgi drošas Jūsu ierīcēm, kā arī informāciju kas atrodas tajās.

 

Kādēļ mēs izmantotajam sīkdatnes?

  
Mēs izmantojam sīkdatnes, tādēļ lai uzlabotu un atvieglotu - gan mobilās, gan tīmekļa vietnes izmantošanu. Sīkdatnes mēs izmantojam, tādēļ lai personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un atlasītu Jums piemērotu saturu, kā arī ieteikumus, kas Jums varētu būt noderīgi.

 
 
Kā atslēgt vai izdzēst sīkdatnes?

 
Jūs varat kontrolēt sīkdatņu failu izmantošanu vai arī izdzēs tos vispār. Jūs tos varat kontrolēt caur izmantotā tīmekļa pārlūkprogrammas iesatījumiem, kurus Jūs vēlaties pieņemt vai arī izdzēst. Šajā gadījumā Jums būs nepieciešams  tīmekļa vietnes iesatījumus iestatīt  katru reizi, kad Jūs to apmeklēsiet.
Kā arī pastāv iespēja, ka daļa funkciju un pakalpojumi nedarbosies, tādēļ mēs nerekomendējam  izdzēst vai bloķēt sīkdatnes.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to kā pārvaldīt Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu sīkdatņu failiem un izdzēst tos, tad apmeklējiet Jūsu tīmekļa  pārlūkprogrammas mājas lapu vai arī Jūs varat aplūkot īsas instrukcijas populārākajās tīmekļa vietnēs : Chrome; Mozilla; Explorer; Safari; Opera.

Kad Jūs apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, Jūs sniedzat atļauju sīkdatņu failu apkopošanai un uzglabāšanai Jūsu ierīcē. Šo atļauju var atsaukt jebkurā laikā, tikai ir nepieciešams izdzēst sīkdatņu failus Jūsu ierīcē.